Opublikowano: sobota, 21, kwiecień 2018

Kandydaci do przyjęcia sakramentu bierzmowania przystąpią do spowiedzi św. w piątek,         4 maja, o godz. 18.30 w kościele św. Anny.

Spotkanie!!!

Opublikowano: piątek, 06, kwiecień 2018

W środę, 25 kwietnia, o godzinie 1830 odbędzie się zebranie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w kościele św. Anny. TAKŻE OSOBY DOROSŁE, KTÓRE SIĘ PRZYGOTOWUJĄ! Będzie to jednocześnie OSTATNIA próba ustawienia.

Obecność obowiązkowa.

Informacja organizacyjna

Opublikowano: poniedziałek, 19, marzec 2018

Bardzo proszę, aby kandydaci do przyjęcia sakramentu bierzmowania przynosili po 30 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na zakupienie pamiątek oraz ustrojenie i dekorację kościoła.

Data bierzmowania

Opublikowano: wtorek, 13, luty 2018

Bierzmowanie będzie miało miejsce 6 maja 2018 r. o godz. 18.00.

Opublikowano: niedziela, 06, listopad 2016

W razie jakichkolwiek pytań lub spraw zapraszam do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypomnienie

Opublikowano: niedziela, 06, listopad 2016

Kandydaci do bierzmowania, którzy zostali ochrzczeni poza naszą parafią powinni dostarczyć do ks. Marka potwierdzenie aktu chrztu z parafii, w której przyjęli ten sakrament.