Opublikowano: piątek, 01 kwiecień 2016

Redakcja „Bożej Krainy” jest grupą, której celem jest tworzenie naszego parafialnego czasopisma. Spotykamy się kilka razy w roku, co 2-3 miesiące po to, aby powrócić do minionych wydarzeń, zatrzymać się nad tymi, którymi niejako wszyscy wspólnie żyliśmy. ” Boża Kraina” jest gazetą ukazującą się pod tym tytułem już od grudnia 2008 roku! Pomysłodawcą powstania czasopisma był poprzedni proboszcz naszej parafii – ks.Józef Pietras. Opiekę nad gazetą do czerwca br. sprawował ks.Dominik Krawczak. Kolegium redakcyjne tworzą w zdecydowanej większości nauczyciele, współpracują z nami pozostali księża i wszyscy ci, którym zależy na rozwoju Bożej Krainy. Cała grupa liczy około 16 osób. Redakcję tworzą osoby w różnym wieku i odmiennych zdolnościach, dzięki czemu z każdym numerem poszerzamy swoje umiejętności, a im więcej ludzi, tym więcej pomysłów :) Dlatego wszystkich tych, którzy chcieliby poświęcić swój czas i energię dla rozwoju naszego parafialnego czasopisma z tego miejsca serdecznie zapraszamy i zachęcamy.