JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Spotkania Młodych

Opublikowano: piątek, 01 kwiecień 2016

Kościół, wspólnota chrześcijan, narodził się ponad dwa tysiące lat temu w czasie modlitwy pierwszych chrześcijan, uczniów Jezusa. Od tego momentu to doświadczenie zgromadzenia na modlitwie odnawia się i kontynuuje. 

Wspólnota młodzieżowa powstała w naszej parafii dzięki pragnieniu jej członków – ludzi młodych, którzy odkrywając w sobie głęboka potrzebę Wspólnoty i żywego kontaktu ze Słowem Bożym postanowili nadać tym pragnieniom pewne struktury.

 W każdy Poniedziałek o 19.00 spotykamy się w salce katechetycznej, aby rozważać słowa Ewangelii przypadające na kolejną Niedziele. Dzielenie Słowem Bożym, wspólne oglądanie wartościowych filmów, wyjazdy, integracyjne spotkania tworzą Ducha, który nadaje naszej wspólnocie chrześcijański rytm.

Spotykamy się w małym gronie wraz z naszym opiekunem ks. Łukaszem Krzewiński. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkania.   

 

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Anny w Krajence

Copyright © 2010-2015. All Rights Reserved.