JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Stowarzyszenie Wspierania Powołań

Opublikowano: piątek, 01 kwiecień 2016

 Na terenie naszej parafii zamieszkuje wiele osób, zatroskanych o wzrost i świętość powołań do życia kapłańskiego i konsekrowanego. Tylko Dobry Bóg wie, ile „pracownicy Winnicy Pańskiej” zawdzięczają; modlitwom, ofiarom i cierpieniom zanoszonym w tych intencjach.

            Naszą pomocą i modlitewną pamięcią ogarniamy: Kapłanów, braci i siostry zakonne tych, którzy już przeminęli na ziemi, tych, którzy przybliżali nam Boga w naszej parafii, którzy służą obecnie, tych, którzy przygotowują się do święceń w naszym Bydgoskim  Seminarium wreszcie tych młodych ludzi, którzy próbują odczytywać zamysł Boga w ich życiu.

            Tutaj też żyją rodziny osób służących Bogu i ludziom w różnych zakątkach świata, w tym synów i córek naszej parafii. Razem stanowimy wspólnotę – Stowarzyszenie Wspierania Powołań, którą obecnie opiekuje się ks. Łukasz Krzewiński.

            Serdecznie zapraszamy do przyjrzenia się na nowo tajemnicy Powołania i włączenia się we wspólną modlitwę w intencji tego dzieła.

 

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Anny w Krajence

Copyright © 2010-2015. All Rights Reserved.