Opublikowano: niedziela, 31 styczeń 2016

17.10.2021r

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W ubiegłą niedzielę do puszek na Dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia zebrano 2333 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

2. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30., w niedzielę 15.30. Nabożeństwa dla dzieci w poniedziałek i piątek o godz. 16.00.

3. Młodzież Szkół Ponadpodstawowych, przygotowującą się do bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w piątek 22 października na godz. 18. 30 do kościoła św. Anny.

4. W piątek również wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 7.00, 17.00 lub 18.00.

5. Kartki do wypominek wyłożone są na ołtarzach bocznych w obu kościołach. Wypominki składamy w zakrystii bądź biurze parafialnym.

6. Planujemy pielgrzymkę autokarową śladami św. Jana Pawła II na Jasną Górę oraz Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach 6 - 7 grudnia. Całkowity koszt pielgrzymki 450 zł. Program do odbioru w kancelarii parafialnej. Zapisy do 10. listopada tylko u ks. Dawida.

7. Na niedzielę 31 października na godz. 15.00 planujemy różaniec na ulicach naszego miasta. Trasa procesji różańcowej spod kościoła św. Anny następnie ul. Szkolną, Witosa, Zielną, Polną, Witosa i Szkolną powrót do kościoła św. Anny. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta ok. godz. 16.00.

8. Przy cmentarzu został ustawiony duży kontener na śmieci, gdy pełne są mniejsze pojemniki, prosimy w nim składować śmieci.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Kryszak , st. wolnego, zam. Poznań i Justyna Rek, st. wolnego, zam. Śmiardowo (3)