JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Ogłoszenia Duszpasterskie (2)

Opublikowano: niedziela, 31 styczeń 2016

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 

II NIEDZIELA ADWENTU

08.12.2019 r.   

 

 1. Obchodzimy dziś Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Mszy św. o godzinie 900 poświęcenie medalików dzieci pierwszokomunijnych. Natomiast po Mszy św. o godzinie 1200 nabożeństwo: „Godzina Łaski”. Jest to jednocześnie godzina Adoracji Najświętszego Sakramentu.

 2. Ksiądz Jacek składa serdeczne podziękowania za złożone ofiary oraz przekazaną żywność.

 3. W poniedziałek, 9 listopada, o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie organizacyjne festynu parafialnego.

 4. Wspólnota Caritas rozprowadza opłatki na stół wigilijny. W tym roku wraz z opłatkiem otrzymamy książeczkę pt.: „Bożonarodzeniowe Vademecum Katolika”. Jest to prezent od księdza Marka, Krzysztofa i ks. Proboszcza dla każdej rodziny w naszej parafii. Ufamy, że dar ten zostanie przyjęty z radością, a co najważniejsze, zostanie przeczytany.

 5. W poniedziałki, w środy i w piątki o godzinie 1800 będą odprawiane roraty dla dzieci. Roraty dla dorosłych w sobotę o godzinie 700.

 6. Od niedzieli - 15 grudnia - rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Nauki głoszone będą na Mszach św. w kościele św. Józefa o godzinie 1000 i o godzinie 1800. W dniach rekolekcji - tj. w poniedziałek, we wtorek i w środę, nie będzie Mszy św. o godzinie 1700. Intencje mszalne z tych godzin zostaną odprawione o 1800.

 7. W Śmiardowie Msze św. z nauką rekolekcyjną: w poniedziałek, we wtorek i w środę o godzinie 1600.

 8. Spowiedź Adwentowa w naszej parafii odbędzie się w środę - 18 grudnia. Księża z dekanatu służyć będą posługą sakramentalną od godziny 930 oraz od godziny 1730. W tym roku w naszej parafii jest to jedyny dzień spowiedzi dekanalnej.

 9. Istnieje możliwość zamówienia intencji mszalnych na dni rekolekcyjne na godzinę 1000.

 10. Chorych z posługą sakramentalna odwiedzimy w poniedziałek, 23 grudnia.

 11. W sobotę, 21 grudnia, odbędzie się nasz parafialny Jarmark Bożonarodzeniowy. Wzorem ubiegłego roku zapraszamy do przygotowania stroików na stół wigilijny z podaniem sugerowanej wartości. Pieniądze zebrane w ten sposób przeznaczone będą na remont kościoła św. Józefa. Przypominamy również o konkursie szopek bożonarodzeniowych.

 12. Za tydzień po Mszach św. odbędzie się ostatnia w tym roku zbiórka remontowa.

 13. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas 7 we wtorek o godzinie 1830.

 14. W gablocie wywieszone jest ogłoszenie dotyczące możliwości studiowania duchowości karmelitańskiej.

 15. W nadchodzącym tygodniu kancelaria będzie czynna: we wtorek od 1500-1630 oraz czwartek od 1845-2000 w sobotę od 900-1100.

 16. W nadchodzącym tygodniu różaniec w intencji - Bożego Błog. dla naszego ks. Biskupa - poprowadzi Róża św. Józefa - p. Krystyny Ormańczyk.              

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Anny w Krajence

Copyright © 2010-2015. All Rights Reserved.