Ogłoszenia Duszpasterskie (2)

Opublikowano: niedziela, 31 styczeń 2016

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

18.08.2019 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. odbywa się kolejna zbiórka na dalsze prace remontowe.

2. W poniedziałek kolejny Różaniec Fatimski. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 1830.    O godzinie 1945 początek Nabożeństwa Różańcowego.

3. Do czwartku przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę na Uroczystości Odpustowe do Byszewa                    w niedzielę - 1 września. Istnieje możliwość dojechania bezpośrednio do Sanktuarium autokarem bądź też przejście w pielgrzymce końcowego etapu o długości 3 km. Koszt przejazdu autokarem 40 zł. Wyjazd o godzinie 830, a powrót o godzinie 1600.

4. Dożynki Parafialne odbędą się w sobotę, 24 sierpnia, na Mszy św. o godzinie 1600, która będzie sprawowana na stadionie.

5. Różaniec w intencji: Podziękowania Matce Bożej za opiekę nad naszą Ojczyzną - poprowadzi Róża św. Cecylii - p. Edwardy Wendlandt .

6. Biuro parafialne czynne we wtorek i w sobotę w stałych godzinach.

Zapowiedzi przedślubne:

Filip Wojtkowiak – cywilnie związ., zam. Poznań - Natalia Wojtkowiak zd. Brzezińska - cywilnie związ., zam. Poznań (1)