JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Ogłoszenia Duszpasterskie (2)

Opublikowano: niedziela, 31 styczeń 2016

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

25.10.2020 r.

 

  1. Od dzisiaj wchodzą ograniczenia ilościowe, co do liczby wiernych w czasie mszy św. W naszej parafii wygląda to w sposób następujący: Kościół św. Józefa – 85 osób, z czego 55 osób w nawie głównej i 30 na chórze. Kościół św. Anny 47 osób. W związku z tą sytuacją powracamy do praktyki podwójnych mszy św. w niedziele (jeśli będzie taka konieczność). Na niedzielną msze św. przychodzimy do kościoła św. Józefa i jeżeli będzie nas za dużo przechodzimy do Kościoła św. Anny.

  2. Uroczystość Wszystkich Świętych: W tym roku nie będzie mszy św. na cmentarzu. Msze św. odprawione będą o godzinie 7.30, 9.00 i 11.00 w kościele św. Józefa i ewentualnie w św. Annie. Procesja na cmentarzu z modlitwami za zmarłych odprawiona będzie o godzinie 8.00, 10.30 i 13.00. Bardzo prosimy o to, aby uzgodnić w rodzinach kto i o której godzinie będzie się modlił przy grobach najbliższych. Jednocześnie pragniemy poinformować, że procesja żałobna będzie odprawiona również w sobotę 31 października o godzinie 15.00 i 2 listopada w dzień zaduszny o godzinie 11.00. Przypominamy, że w Uroczystość Wszystkich Świętych mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św., a nawiedzenie zmarłych na cmentarzu jest tylko i aż pobożną tradycją. W Śmiardowie msza św. o godzinie 9.00 i po mszy modlitwy na cmentarzu.

  1. W piątek o godzinie 20.00 msza św. O Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin przez wstawiennictwo św. Teresy od dzieciątka Jezus i jej rodziców.

  2. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 3.850 zł, z serca płynące Bóg zapłać.

  3. Również w ubiegłą niedzielę odbyło ogólnopolskie liczenie wiernych. Było nas łącznie 512 osób, co daje 10 procent parafian.

  4. Pragniemy poinformować, że są wolne intencje: środę i czwartek.

  5. Na ołtarzach bocznych wyłożone są kartki do wypominek. Wypominki składamy w zakrystii lub biurze parafialnym.

  6. Intencja dla Wspólnoty Żywego Różańca: ,,O ustanie pandemii koronawirusa”.

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Anny w Krajence

Copyright © 2010-2015. All Rights Reserved.