Ogłoszenia Duszpasterskie (2)

Opublikowano: niedziela, 31 styczeń 2016

III NIEDZIELA ADWENTU

16.12.2018 r.

1. Dzisiaj od godziny 1500 do godziny 1800 odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy przy kościele              św. Józefa. Wśród wielu atrakcji będzie można również nabyć opłatek na stół wigilijny.

2. Dzisiaj będzie ostatnia w tym roku zbiórka na remont kościoła św. Józefa.

3. Przeżywamy Adwent. Zapraszamy dzieci na Msze św. roratnie w poniedziałki, w środy i w piątki                na godzinę 1800. Dla dorosłych Msze św. roratnie w soboty o godzinie 700

4. Spowiedź przed Uroczystością Bożego Narodzenia 2018 roku w czwartek - 20 grudnia, w kościele              św. Józefa od godziny 1000 oraz od godziny 1800.

5. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy: ks. Proboszcz w piątek, 21 grudnia od godziny  700,  księża wikariusze w sobotę, 22 grudnia.

6. Plan kolęd ogłoszony zostanie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

7. Kancelaria parafialna w nadchodzącym tygodniu będzie czynna tylko w sobotę od godziny 900-1100.

8. Przed nami kolejna akcja „Serce dla Serca”. Serduszka można zabrać po Mszy św. o godzinie 900. Więcej informacji można uzyskać u p. Marioli Seredyn.

9. Serdecznie zapraszamy na kolejną zabawę parafialną, która się odbędzie 5 stycznia 2019 roku. Dochód    z zabawy przeznaczony będzie na dalsze prace remontowe w salce katechetycznej. Więcej szczegółów na plakatach informacyjnych.

10. Różaniec w intencji: O dobre przeżycie w naszych rodzinach świąt Bożego Narodzenia - poprowadzi Róża św. Józefa p. Krystyny Ormańczyk.