Ogłoszenia Duszpasterskie (2)

Opublikowano: niedziela, 31 styczeń 2016

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

21.04.2019 r.

1. Umocnienia wiary, nadziei, miłości oraz radości ze Zmartwychwstania Pańskiego i z tego, co ono dla nas wszystkich oznacza, a także pięknego, radosnego, polskiego świętowania życzą drogim parafianom i gościom księża naszej parafii. Dziękujemy za wszystkie otrzymane życzenia świąteczne.

1. Z serca płynące podziękowania dla p. Marioli, Pana Zygfryda, ks. Marka oraz dla tych wszystkich, którzy zadbali o porządek, wystrój i dekorację naszych kościołów na czas świąt. Bóg Zapłać.

2. Księdzu Krzysztofowi, służbie liturgicznej, druhom strażakom, panu organiście, scholi. Bóg zapłać za przygotowanie i przebieg Uroczystości Triduum Paschalnego.

3. Dzisiaj Msza św. o godzinie 1600 sprawowana będzie w kościele św. Józefa.

4. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. wg porządku niedzielnego. Ofiary z tacy przeznaczone będą na KUL.

5. W piątek w oktawie wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Koronka po Mszy św. o godzinie 1200.

7. Od przyszłej niedzieli z racji dalszych prac remontowych w kościele św. Józefa Msze św. tylko        w kościele św. Anny. Dochodzi również Msza św. sprawowana w niedzielę o godzinie 1030.

8. Także za tydzień po Mszach św. odbędzie się kolejna zbiórka remontowa na remont kościoła        św. Józefa.

9. Różaniec w intencji: O miłosierne oczy i serce dla naszej wspólnoty parafialnej - poprowadzi Róża pw.  Matki Bożej Pięknej Miłości - p. Elżbiety Cygan.

10. Biuro Parafialne w nadchodzącym tygodniu będzie czynne: we wtorek od 1500- 1630 oraz w sobotę od 900-1100.