Ogłoszenia Duszpasterskie (2)

Opublikowano: niedziela, 31 styczeń 2016

V NIEDZIELA ZWYKŁA

10.02.2019 r.

1. Dzisiaj o godzinie 1500 w kościele św. Anny, Wystawienie Najświętszego Sakramentu. Koronkę do Miłosierdzia Bożego poprowadzą ministranci seniorzy. Następnie adoracja w ciszy do godziny 1550.

2. W poniedziałek, 11 lutego, obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie          o ludziach doświadczonych krzyżem choroby i cierpienia.

3. Przygotowania do Sakramentu Bierzmowania: klasy III gimnazjum: w piątek - 15 lutego o godzinie 1830, klasy VII: w poniedziałek – 11 i w środę - 20 lutego; klasy VIII: w czwartek - 14 lutego oraz w czwartek - 21 lutego. Spotkania rozpoczynamy Mszą św. o godzinie 1800, a po niej katecheza.

4. Z wielką radością pragniemy poinformować, że uroczyste wprowadzenie relikwii św. Teresy od Dzieciątka Jezus oraz jej rodziców: Zelii i Louisa Martin, które znajdują się w naszym relikwiarzu odbędzie się          w poniedziałek - 10 czerwca. Uroczystością przewodniczyć będzie ks. Prymas Wojciech Polak.

5. W poniedziałek, 18 lutego, na Mszę św. o godz. 1800 zapraszamy rodziny, które zawiązały wspólnotę związaną z odmawianiem Koronki do Bożego Miłosierdzia.

6. Za tydzień, w niedzielę - 17 lutego, po Mszach św. odbędzie się zbiórka przeznaczona na dalsze prace remontowe w kościele św. Józefa.

7. Różaniec w intencji: Osób opiekujących się chorymi w naszej parafii - poprowadzi Róża św. Teresy od  Krzyża - zelatorki   Ireny Gajewskiej.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Przewodnika Katolickiego.

9. Biuro parafialne czynne: we wtorek od 1500-1630 , w czwartek od 1845-2000 oraz w sobotę od 900-1100.