Ogłoszenia Duszpasterskie (2)

Opublikowano: niedziela, 31 styczeń 2016

XVII Niedziela Zwykła

25.07.2021 r.

1. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian, a zwłaszcza Grupy Apostolskie, do udziału w uroczystej Eucharystii o godz. 1100 ku czci Św. Anny, naszej Patronki. Sumę Odpustową odprawi Ks. Prałat Andrzej Choroba - Proboszcz Parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Zakrzewie. Za wstawiennictwem Patronki Parafii prosić będziemy o Boże Błogosławieństwo dla Parafian, zwłaszcza dla chorych, cierpiących i samotnych.

2. Dzisiaj Msze Święte w Kościele św. Anny: godz. 730, 1100 i 1900, a w Śmiardowie o godz. 800. Tego dnia przypada także wspomnienie Św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po każdej Mszy Św. poświęcenie samochodów i wszystkich pojazdów mechanicznych.

3. W piątek o godz. 2000 Msza św. w intencji: O Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin przez wstawiennictwo św. Teresy od dzieciątka Jezus i jej rodziców.

4. W następną niedzielę o godz. 730 Msza Św. z udziałem Apostolstwa Żywego Różańca. Po Mszy Św. zebranie Apostolstwa.

5. Do końca sierpnia biuro parafialne w czwartki nieczynne.

6. W ostatnim tygodniu, na okna, zebraliśmy 400 zł. Do zapłaty za wszystkie 12 okien pozostało nam 2400 zł.

7. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego" i ,,Gościa Niedzielnego”.

8. Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa. Modlitwę prowadzi Róża Św. Cecylii (Pani Edwarda Wendlandt).

Zapowiedzi przedślubne:

1. Jakub Kwacz, kawaler, zamieszkały w Krajence i Milena Buczkowska, panna, zamieszkała w Krajence(2).