Ogłoszenia Duszpasterskie (2)

Opublikowano: niedziela, 31 styczeń 2016

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

02.08.2020 r.

1. Składam serdecznie podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania uroczystości odpustowych w ubiegłą niedzielę: pracownikom KOK-u, Panu Zygfrydowi, Pani Marioli i paniom strojącym świątynię, Panu organiście Dariuszowi i całej służbie liturgicznej.

2. Dziś można uzyskać pod zwykłymi warunkami Odpust porcjunkuli.

3. W okresie wakacyjnym biuro parafialne będzie czynne we wtorki i soboty w zwykłych godzinach.

4. Na Mszach św. zobowiązani jesteśmy do zakrywania ust i nosa.

5. Przed nami pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

6. Do całkowitego uregulowania rachunku za remont kościoła św. Józefa brakuje nam jeszcze 14 000 zł. Według umowy mamy uczynić to do 31 grudnia bieżącego roku. Uzgodniłem jednak, że spłacimy to     w najbliższym możliwym terminie.

7. Intencja dla Wspólnoty Żywego Różańca: „O dobrą pogodę na czas żniw”.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

1. Marcin Cumbrowski - st. wolnego, zam. Borówki – Justyna Bednarz - st. wolnego, zam. Krajenka [2]
  2. Łukasz Brzeziński - st. wolnego, zam. Krajenka – Magdalena Czapiewska - st. wolnego, zam. Krajenka [2]