JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Nadzieja u fotografa

Opublikowano: piątek, 01 kwiecień 2016

Na listopadowe smętne dni chcę pokazać Wam 10 moich zdjęć, które dla mnie są „fotografiami nadziei”.

1. Boże jesteś Bogiem Wszechświata całego, Panem Życia i Śmierci, Bogiem Bogatym w Miłosierdzie, jesteś Jeden i Jedyny ale dla mnie jesteś źródłem i żywą nadzieją.

2. ...a kiedy spojrzysz na to zdjęcie czy nadal możesz mówić z kpiną w głosie, że „nadzieja jest matką głupich”...

3. Jest nadzieja jak wschód słońca ludziom potrzebna, żeby i droga i rozmowa i bycie z sobą miały sens, bo bez nadziei jest zwyczajnie ciemno.

4. ...aby dojść gdziekolwiek przy pomocy mapy trzeba znać jej legendę. Mapę życia czytamy legendą nadziei.

5. ...a dla mnie w tej fotce nadzieja jest żywa i trudna, a przez to prawdziwa tak jak dla niego ta droga na szczyt.

6. Bez nadziei, że czynienie dobra ma sens i jest potrzebne wszystkie mundury, hełmy, sutanny, birety są tylko metalem i materiałem. To nadzieja w sercach ludzi nadaje im sens.

7. ...a kiedy spojrzysz na te fotografie na pierwszy rzut oka widać tam wszystko tylko nie nadzieję. Popatrz uważnie w oczy tego sportowca. Widzisz tak samo jak ja niedzieję?

8. Dbajmy w życiu o nadzieję, o to aby nie odciąć jej od źródła, bo nadzieje bez Boga świat nam zdmuchnie jak wiatr świecę.

9. Ta fotografia jest z Budapesztu z totalnie obskurnej i brudnej dzielnicy. Ktoś wymalował taki mural, wierzcie mi tam czuć nadzieję.

10. Boże Ojcze mój, który mnie kochasz i miłujesz i do serca tulisz obdaruj mnie pocałunkiem nadziei, aby nigdy we mnie nie zgasła.

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Anny w Krajence

Copyright © 2010-2015. All Rights Reserved.